Nowoczesna elektronika

Jeśli posiadasz nowoczesny dom, z pewnością chcesz, aby wszelkie jego części wyposażenia takie były. Jednak nowoczesność, to nie tylko oszczędzanie energii elektrycznej, posiadanie paneli słonecznych czy automatycznych drzwi. Taki dom powinien być tak zaplanowany, aby nie tylko był doskonały wizualnie, ale także ułatwiał życie domownikom. Jeśli chodzi o ułatwienie to dotyczy to głównie czynności wykonywanych codziennie w każdym pomieszczeniu, czyli np. świecenie światła. Po co biegać po całym domu i po kolei świeć światło skoro można to zrobić jednym przyciskiem będąc w jednym pomieszczeniu.

Romantyczna kąpiel

Jeśli jesteś zmęczona po całym dniu pracy, z pewnością masz ochotę na długa kąpiel przy świecach. Jednak, jeśli chodzi o świeczki to występuje tu pewnie problem, a mianowicie szorowanie wosku. Kolejną kwestią jest to, żeby nie zapomnieć ich zagasić i nie doprowadzić do pożaru. Nie można także dopuścić do ustawiania świec blisko rolet czy firanki lub ręczników. Biorąc, więc pod uwagę konsekwencje wolisz wziąć szybki prysznic.

Jeśli jednak nasz dom zaopatrzyliśmy w innowacyjną elektronikę, nie mamy powyższych problemów. Posiadając taką platformę nie potrzebujesz świec, wystarczy tylko, że przyciemnisz światło i klimat jest gotowy. Co więcej obsługa jest banalna, mimo iż posiada ponad 400 funkcji.

Zalety innowacyjnej platformy elektroniki

Sterowanie oświetleniem to nie wszystko, dodatkowo masz kontrolę nad żaluzjami oraz czujnikami ruchu. Cały system jest nie tylko doskonały wewnętrznie, ale także charakteryzuje się nowoczesnym i modnym wzornictwem idealnie dopasowując się do wnętrza Twojego domu. Co więcej, proponowane rozwiązania są zgrane z systemami radiowymi oraz KNX. Instalacja takiej elektroniki jest dodatkowo bardzo łatwa, a konfiguracja quicklink systemów radiowych KNX przebiega bardzo szybko. Obsługa tego typu urządzeń jest także bardzo wygodna oraz intuicyjna, dzięki czemu nie musisz się zastanawiać jak działają poszczególne przyciski. 

 

Autor